Hakkımızda

Konveyör Sistemleri - MDS Konveyör

Hakkımızda

MDS Konveyör olarak, 30 yılı aşkın endüstri deneyimiyle güvenilir bir mühendislik firmasıyız. Konveyör Bant Sistemleri ve Ekipmanları konusunda ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.

Özel ihtiyaçlara yönelik yalın ve ekonomik tasarımlarımızla, işletmelerin verimliliğine önemli katkı sağlıyoruz. PVC Bantlı Konveyörler, Modüler Bantlı Konveyörler, Kauçuk Bantlı Konveyörler, Rulolu Konveyörler, Esnek Konveyörler, Akordiyon Konveyörler, Yükleme Konveyörleri , Gıda Konveyörleri,  Bilyalı Masa, Zincir Dişli Rulo, Konik Rulo ve Konveyör Kasnak ve Ruloları gibi geniş bir ürün yelpazemizle sektörde öncü konumdayız.

800 m2 kapalı alana sahip kendi üretim tesisimizde, uzman mühendis kadromuz ve tecrübeli teknik personelimizle ilk günkü titizlikle çalışmaya devam ediyoruz. İkitelli OSB'deki tesisimizde, en son teknolojiyle donatılmış üretim hatlarımızla kaliteli üretim anlayışımızı sürdürüyoruz.

Konveyör ve Konveyör Ekipmanları alanında Endüstri 4.0 standartlarına uygun ekonomik çözümler sunmayı hedeflerken, sektörde güvenilir bir firma olma misyonunu benimsiyoruz. Makine sektörüne özel olarak tasarlanmış yüksek dayanıklılıkta konveyör sistemlerimiz, hassas üretim süreçlerinizde güvenilir bir performans sunar.

Firmanızın taşıma, iletim ve yükleme işlemlerini kolaylaştırarak iş yükünüzü hafifletmek için sürekli olarak yenilikçi projeler üretiyoruz. Konveyör sistemleri, konveyör parçaları ve vinç üretiminde uzmanlaşmış bir firma olarak, sektördeki değişimlere öncülük ediyoruz ve müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutuyoruz.

Bu doğrultuda birçok saygın firmanın çözüm ortağı olmanın gururunu yaşamaktayız.

Konveyör ve Konveyör Yedek Parça ihtiyaçlarınız için firmamızdan teklif almadan karar vermeyin!

Size sunacağımız özel çözümlerle Verimliliğinizi Artırın!

Bizimle Verimliliğinizi artırın, sorunsuz taşımanın keyfini çıkarın!

İş yükünüzü hafifletin!

İşinizi zirveye taşıyın!

Sorunsuz Taşımanın Keyfini Çıkarın!

En Kaliteli Konveyör Sistemleri İçin hemen İletişime Geçin ve İşinizi Zirveye Taşıyın!

MDS Konveyör, çözüm ortağınız olmaktan gurur duyar!

Bize Ulaşın :

Tel : +90 212 671 59 64-65

WhatsApp Tel : +90 552 396 94 20

E-mail : info@mdskonveyor.com

 

Konveyör Ürün Çesiştleri

Konveyör Rulo İmalatı

Konveyör ve Konveyör Yedek Parça

Konveyor İmalatı


Teklif Alın +902126715964