Konveyörler

PVC Bantlı Konveyor

Bantlı Konveyörler

Asetal Bantlı Konveyörler

Asetal Bantlı Konveyorler daha çok ilaç, gıda ve dolum sektöründe kullanılmaktadır. Asetal Bantlı Konveyorler esnek yapısı ile dönüşleri kolay olur. Ürün doğrusallığını ve hat üzerindeki konumunu kaybetmeden ürün geçişi gerçekleşir. Mühendislik plastiklerinden oluşan asetal bantlar tüm sektörlere hizmet edebilecek şekilde faklı mamüllerden üretilebilmektedir. Asetal Bantın herhangi bir yerinde oluşabilecek hasarda, sadece hasarlı bölüm değiştirilerek çok kısa sürede ve pratik bir şekilde onarım yapılabilmektedir. Detaylı bilgi

Asetal Bantlı Konveyör ihtiyaçlarınız için Teklif almak için MDS Konveyör‘ü 0212 671 59 64 numaralı telefondan arayın ya da info@mdskonveyor.com a mail atın. En kısa zamanda taramızdan dönüş yapılacaktır.

Kauçuk Bantlı Konveyörler
Kauçuk Bantlı Konveyörler
 yüksek ısıya, kimyasal etkilere ve darbeye karşı dayanıklı konveyör oldukları için ağır sanayi konveyörü olarak bilinir. Genellikle hurda, taş, kum, çakıl, gübre, toprak gibi her türlü hafriyat maddelerinin taşınmasında, oluklu mukavva, geri dönüşüm, mermer sektörü ve havaalanı bagaj taşımasında, tersanelerde tercih edilir. Genelde siyah renkli olan bu bantlar Çavuş DesenliProfilli olarak açılı yerlerde rahatlıkla ürün taşımak için kullanılmaktadır.

Kauçuk Bantlı Konveyör ihtiyaçlarınız için Teklif almak için MDS Konveyör‘ü 0212 671 59 64 numaralı telefondan arayın ya da info@mdskonveyor.com a mail atın. En kısa zamanda taramızdan dönüş yapılacaktır.

Modüler Bantlı Konveyör

Modüler Bantlı Konveyörler genellikle gıda sektöründe kullanılmakta olup çok geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Örneğin modüler bantlar ile et ürünleri taşıyabileceğimiz gibi otomotiv üretiminde araba da taşıyabilmekteyiz. Günümüzde plastik sektöründeki gelişmeler artık paslanmaz ve zincir ürünlerin yerine modüler bant kullanımını uygun hale getirmiştir. Plastik ürünler metal ürünlere göre daha az maliyetli olup aynı zamanda montajı ve bakımı çok daha kolaydır.

Modüler Bantlı Konveyör ihtiyaçlarınız için Teklif almak için MDS Konveyör‘ü 0212 671 59 64 numaralı telefondan arayın ya da info@mdskonveyor.com a mail atın. En kısa zamanda taramızdan dönüş yapılacaktır.

PVC Bantlı Konveyör

PVC Bantlı Konveyörler hemen her sektörde kullanılırlar. PVC Bantlar düşük maliyetli fakat hızlı ve seri üretim bant tipidir. Bantın PVC olmasından dolayı , farklı ölçülerde bant kesimi yapılabilir , böylece kullanıcıya konveyor ihtiyacı esnasinda ölçü sınırı getirmez . PVC Bantlı Konveyorler ,bantlarının altında kaydırmazlik fitili kullanılarak da , bantın sağa sola kayması engellenir . PVC  Bantlı Konveyor uygulamaları , eloksallı aluminyum, sigma profil şaseli , paslanmaz sac şaseli , boyalı sac şaseli olarak tasarlanip imal edilebilmektedir. Detaylı Bilgi

PVC Bantlı Konveyör ihtiyaçlarınız için Teklif almak için MDS Konveyör‘ü 0212 671 59 64 numaralı telefondan arayın ya da info@mdskonveyor.com a mail atın. En kısa zamanda taramızdan dönüş yapılacaktır.


Teklif Alın +902126715964