Teleskopik Konveyör

Teleskopik Konveyör

Teleskopik Konveyör, genellikle seri bir şekilde kamyonet, kamyon ve TIR’ları yüklemek ve boşaltmak üzere tasarlanmıştır. Ağır çalışma şartlarına uygun olarak üretilir. Yüksek kalite ve düşük maliyet avantajı sunar.

Teleskopik Konveyörün en önemli yararları, operatörler için kolay kullanım imkanı vermesidir. Konveyör sistemi ileri ve geri çalışma prensibine sahip olduğundan hem sevkiyat çıkışı hem de stok alanına girişte kullanılabilmektedir. Genellikle kamyon veya TIRa yanaşan Teleskopik Konveyör uzar ve sevkiyat yapılacak aracın içine tamamen girer, yükleme yapıldıkça konveyör kısaltılır ve iç içe geçerek alanı boşaltmış olur. Teleskopik Konveyör 3 kademeli , 2 kademeli veya da tek kademeli olarak imal edilebilmektedir. Açılma ve toplama işlemleri tam otomatik sağlanmaktadır.

Teleskopik Konveyör yükleme boşaltma işlemini yapacak personel sayısını en aza indirir ve büyük tasarruf sağlar.  Seri yüklemelerde en çok tercih edilen Teleskopik Konveyörler genellikle Lojistik , Kargo Taşımacılığı veya koli ile yapılan sevkiyatlarda tercih edilmektedir.

İsteğe bağlı olarak Teleskopik Konveyör kendi etrafında 360* dönebilecek şekilde imal edillebilir. Çalışma ortamının gereklerine göre Teleskopik Konveyörün aşağı-yukarı hareket edecek şekilde dizayn edilebilmektedir. Bunun için Teleskopik Konveyöre hidrolik piston monte edilir.

Teleskopik Konveyörlerimiz ağır yüklere bile dayanıklı şasilidir. İsteğe göre yere sabitlenebilir veya tekerlekli olarak imal edilir. Teleskopik Konveyörler talebe göre farklı ölçülerde yapılabilmektedir. Bant genişliği olarak 500-750 mm’ye kadar çıkabilir. Taşıma kapasitesi konveyör düz konumdayken 25-50kg/m civarındadır. Acil durma, anti çarpma ön bar ve diğer güvenlik standartlarına uygun olarak üretim sayesinde İş ve İşçi Güvenliği sağlanmaktadır.

Teleskopik  Konveyör ihtiyaçlarınızda Teklif almak için MDS Konveyör‘ü 0212 671 59 64 numaralı telefondan arayın ya da info@mdskonveyor.com a mail atın.

En kısa zamanda tarafımızdan dönüş yapılacaktır.

Ekonomik tip Akordiyonlu Yükleme  Konveyör ihtiyaçlarınızda ayrıntılı bilgi ve teklif almak için TIKLAYINIZ


Teklif Alın +902126715964