Motorlu Rulolu Konveyörler

Poly Vee Kayışlı Konveyor Rulosu

PULSE Roller Drive – Motorlu Rulolu Konveyör Sistemleri

PULSE Roller Drive – Motorlu Rulo, sağlam ve hassas planet dişli kutusu ile akıllı düşük voltajlı, motorize tahrikli bir konveyör rulo olup, herhangi bir tür intralojistik konveyörü en uygun şekilde kullanmanıza olanak tanır. Çok verimli bir çalışma ve neredeyse hiç ses çıkarmadan neredeyse bakımsız güçlü bağımsız bir sürüş sağlar. PULSE Roller Drive – Motorlu Rulo, eğri, eğim veya bu tür bir tork gerektiren diğer kritik uygulamalarda ürün taşımak için çok yararlı olan önemli bir yüksek başlangıç ​​torku sunar. Bu uygulamalarda motorlu silindirin uzun ömürlü olmasını sağlamak için PULSE Roller Drive – Motorlu Rulo, her kademe için ayrı bir kafes tasarımı içeren bir planet dişli kutusu kullanılarak tasarlanmıştır. PULSE Roller Drive – Motorlu Rulo, daha sonra seçtiğiniz harici bir kumandaya bağlanan güvenilir ve kanıtlanmış bir M8 konektörünü kullanan ilk motor rulosudur. Salınım efekti sinyalleri, bir mikro kontrolörle motorun içinde dijital olarak kodlanır; bu da hassas bir motor kontrolünü sadece bir pin üzerinden harici bir kontrolöre iletmeyi mümkün kılar. U-Controller aynı zamanda motor sıcaklığını, çalışma süresini, vites kutusu bilgisini, seri numarasını ve diğer bilgileri de dijital olarak kodlar. Harici kontrol, aşırı sıcaklık kontrolü, aşırı akım, motor ömrü ve motor konumlandırma gibi birçok fonksiyon için tüm bu verileri analiz eder.

PULSE Roller Drive – Motorlu Rulolarda Kullanılan İleri Zeka Teknolojisinin Avantajları Nelerdir ?

Motorla ilgili önemli verileri tutan ve işleyen motor sürücüsü içindeki bir mikroişlemci. Motorlu Silindirlerinizde veya dişli tahrik ünitenizde İleri Zeka Teknolojisi özelliğine sahip olmanızın birkaç büyük avantajı vardır.
Birinci önemli avantajı, konveyörün altıgen deliğinden kolaylıkla geçirilebilen güvenilir, endüstriyel olarak sertleştirilmiş bir M8 4-pin konektördür. Bir diğer büyük avantajı, piyasada bulunan, motor sürücüsünden kontrolöre kabloya ait 4 telli M8 uzatma kablolarının bulunmasıdır. Mikroişlemci, salınım efekti sensörü girdileri ile ilgili tek bir tel üzerinden nabız verisi gönderdiğinden, bu yararların her ikisinin de olması mümkündür.
Bazı diğer belirgin avantajları, artık parça numarasını veya seri numarasını görmek için silindiri konveyör çerçevesinden çıkarmanızın gerekmediği EasyRoll ekranındaki motor ikonuna tıklamanız gerek. Kontrolörün zamandan çok uzaklığa dayalı olarak motoru süratle çalıştırmasını sağlayarak, çok hassas bir çözünürlükte (bir milimetre kesirler) tekrarlanabilir hareket sağlarsınız. Bunun nedeni, her motorlu silindirin veya dişli sürücünün aşağıdaki verileri fabrikadan çıkmadan önce kodlanmış olmasıdır.

EQube Ai’ye Genel Bakış – Basit Sürüş Kontrolü

EQube Ai, Senergy Motorları için ekonomik tek motorlu, sürücü kontrol modülüdür. EQube Ai, ECO modunda motor için kontrol sağlar. Hız, hızlanma ve yavaşlama, modüldeki DIP anahtar kombinasyonları kullanılarak ayarlanabilir. Motorlar, kontrol terminallerine dijital girişler kullanarak ClockWise (CW) veya Sayaç ClockWise (CCW) çalıştırılabilir. Kullanıcı kontrollerine bağlantı için bir motor / modül hata çıkışı mevcuttur. Bu sistemin özü, modüle yerleştirilen akıllı fonksiyonları kullanarak tasarlanan ve tahrik motorunun çeşitli çalışma modlarının kontrolünü sağlayan Powered Roller Kontrol Modülü’dür.


Teklif Alın +902126715964