Rulolu Konveyörler

Tahrik Rulolu 180 Derece Dönüşlü Konveyör

Rulolu Konveyor İmalatlarımız

Akordeon Konveyörler

Akordiyon Konveyörler açılım uzunluğu ve taşınacak yüke göre istenildiği kadar uzatılabilir. İhtiyaca göre sağa-sola kıvrılabilir, eğimi ayarlanarak malın serbestçe iletilmesi sağlanır. Tekerlekli ve ayarlı ayakları sayesinde kolayca istenilen bölgeye taşınabilirler ve istenilen eğim verilebilir. 40-55mm çapındaki plastik tekerlekler veya ruloların üzerinde malzeme rahatça ilerlemektedir. Detaylı Bilgi

Akordiyon Konveyör ihtiyaçlarınız için Teklif almak için MDS Konveyör‘ü 0212 671 59 64 numaralı telefondan arayın ya da info@mdskonveyor.com a mail atın. En kısa zamanda taramızdan dönüş yapılacaktır.

Avare Rulolu Konveyör

Avare Rulolu Konveyörler montaj hatlarında birbirine yakın istasyonlarda ürün taşınması ve ürünün sonda biriktirilmesi gibi yerlerde kullanılır. 3-5 dereceye kadar eğim verilerek yerçekimi kuvveti ile ürünün taşınması sağlanır. Avare Rulolu Konveyör Sistemi, ürün ebatlarınıza göre özel olarak tasarlanılır. Koli paket ve benzeri ürünlerin insan veya makina itme gücüyle ilerlemesi sağlanır. Detaylı Bilgi

Avare Rulolu Konveyör ihtiyaçlarınız için Teklif almak için MDS Konveyör‘ü 0212 671 59 64 numaralı telefondan arayın ya da info@mdskonveyor.com a mail atın. En kısa zamanda taramızdan dönüş yapılacaktır.

Dönüşlü Konveyör İmalatı

Dönüşlü Konveyörler genellikle alanın yetersiz olduğu yerlerde veya üretim hatlarında üretimi bölmemek için kullanılır.

Dönüşlü Konveyorlerinin açıları 30°,45°,60°,90°,135° ve 180° olarak imal edilebilirler.

Dönüşlü Konveyörlerde genel olarak modüler bant tercih edilse de zincir veya kayış tahrikli, PVC bantlı ya da rulolu olarak üretilebilirler. Detaylı Bilgi

Dönüşlü Konveyör ihtiyaçlarınız için Teklif almak için MDS Konveyör‘ü 0212 671 59 64 numaralı telefondan arayın ya da info@mdskonveyor.com a mail atın. En kısa zamanda taramızdan dönüş yapılacaktır.

PULSE Roller Drive – Motorlu Rulolu Konveyör Sistemleri

PULSE Roller Drive – Motorlu Rulo, sağlam ve hassas planet dişli kutusu ile akıllı düşük voltajlı, motorize tahrikli bir konveyör rulo olup, herhangi bir tür intralojistik konveyörü en uygun şekilde kullanmanıza olanak tanır. Çok verimli bir çalışma ve neredeyse hiç ses çıkarmadan neredeyse bakımsız güçlü bağımsız bir sürüş sağlar. PULSE Roller Drive – Motorlu Rulo, eğri, eğim veya bu tür bir tork gerektiren diğer kritik uygulamalarda ürün taşımak için çok yararlı olan önemli bir yüksek başlangıç ​​torku sunar. Detaylı Bilgi

Motorlu Rulolu Konveyör ihtiyaçlarınız için Teklif almak için MDS Konveyör‘ü 0212 671 59 64 numaralı telefondan arayın ya da info@mdskonveyor.com a mail atın. En kısa zamanda taramızdan dönüş yapılacaktır.

Zincir Tahrik rulolu Konveyör

Zincire Tahrik Rulolu Konveyörler, güçlü zincir ve dişli tahriki nedeniyle, paletler, konteynerler, variller ve diğer ağır yükleri taşımak için ideal bir seçimdir. Zincir tahrikli rulo, halihazırda paketlenmiş kutuları veya kutuları, paletleme ekipmanına giren veya çıkan palet üretim hattının sonuna doğru taşımak için kullanılır. Buna ek olarak, diğer tahrik rulolu konveyör türlerinin performans göstermeyeceği kirli veya yağlı ortamlar için de uygundur. Detaylı Bilgi

Zincir Tahrik Rulolu Konveyör ihtiyaçlarınız için Teklif almak için MDS Konveyör‘ü 0212 671 59 64 numaralı telefondan arayın ya da info@mdskonveyor.com a mail atın. En kısa zamanda taramızdan dönüş yapılacaktır.

INTERROLL ROLLER DRIVE – MOTORLU RULO – UYGULAMALARI

Interroll, motorlu silindir segmentinde lider bir üreticidir. RollerDrive ve Kumandalar basit bir prensibe dayanır: tüm uygulamalar için bir motor.Interroll RollerDrive ve Kumandalar otomatik konveyör teknolojisinde kullanılır. Bunlar merkezi olmayan tahrik teknolojisine dayalıdır ve bu nedenle sistemlerin bireysel ihtiyaçlara göre uyarlanmasını doğrudan sağlayabilir.Interroll RollerDrive, en çeşitli konveyör sistemlerinde kullanılabilen 24 VDC fırçasız bir motor olup, konveyör silindirine entegredir. Geniş bir denetleyici yelpazesi, farklı uygulamalara esnek ve basit entegrasyon sağlar.

Interroll Rulolu Konveyör ihtiyaçlarınız için Teklif almak için MDS Konveyör‘ü 0212 671 59 64 numaralı telefondan arayın ya da info@mdskonveyor.com a mail atın. En kısa zamanda taramızdan dönüş yapılacaktır.

Poly Vee Kayışlı Konveyörler

Poly-Vee Kayışlı Konveyörleri, verimli, sessiz ve bakım gerektirmeyen çalışma sağlayan zincir makaralarına alternatiftir. Silindirleri sürmek için kullanılan eşsiz poliüretan Poly Vee kayışlar, şok ve titreşimleri emerek sıçramayı ve gürültüyü azaltmayı önler. Poly-Vee serisi konveyörler, paletler, bidonlar, konteynerler ve toptan ağır yükler için idealdir. Sıfır basınçlı biriktirme sistemimizle bir araya getirildiğinde birikim mümkündür ve E24 ™ 24 VDC motorumuzla eşleştirildiğinde daha fazla enerji verimliliği elde edilir.

Poly Vee Kayışlı Konveyörler  ihtiyaçlarınız için Teklif almak için MDS Konveyör‘ü 0212 671 59 64 numaralı telefondan arayın ya da info@mdskonveyor.com a mail atın. En kısa zamanda taramızdan dönüş yapılacaktır.

 

 


Teklif Alın +902126715964