Modüler Bantlı Konveyörler

Modüler Bantlı Konveyör

Modüler Bantlı Konveyör

Modüler Bantlar genellikle gıda sektöründe kullanılmakta olup çok geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Örneğin modüler bantlar ile et ürünleri taşıyabileceğimiz gibi otomotiv üretiminde araba da taşıyabilmekteyiz. Günümüzde plastik sektöründeki gelişmeler artık paslanmaz ve zincir ürünlerin yerine modüler bant kullanımını uygun hale getirmiştir. Plastik ürünler metal ürünlere göre daha az maliyetli olup aynı zamanda montajı ve bakımı çok daha kolaydır.

Modüler Bantlı Konveyorler daha çok ilaç, gıda ve dolum sektöründe kullanılmaktadır. Esnek yapısı ile dönüşleri kolay olur. Ürün doğrusallığını ve hat üzerindeki konumunu kaybetmeden ürün geçişi gerçekleşir. Mühendislik plastiklerinden oluşan bantlar tüm sektörlere hizmet edebilecek şekilde faklı mamüllerden üretilebilmektedir. Bantın herhangi bir yerinde oluşabilecek hasarda, sadece hasarlı bölüm değiştirilerek çok kısa sürede ve pratik bir şekilde onarım yapılabilmektedir.

Kullanılan Şase Çeşitleri

* Paslanmaz Şase

* St-37 Demir Şase ( İstenilen renkte boyalı olacak )

* Alüminyum Şase

Kullanılan Bant malzemesi çeşitleri:

Paslanmaz(AISI 304, 304L, 316, 316L, 302, Magnetik) çeşitleri (Dönüşlü, Düzgün Doğrusal,)

Modüler Bant çeşitleri (Dönüşlü, Düzgün Doğrusal, Akumulasyonlu)

Standart Genişlikler
  • 82.6 mm
  • 114.5 mm

Standart Dişli Çapları

Ø 109 mm

Standart Uzunluklar

1.000 – 2.000 – 3.000 – 4.000 – 5.000 – 6.000 mm

Modüler Bantlı Konveyör ihtiyaçlarınızda Teklif almak için MDS Konveyör‘ü 0212 671 59 64 numaralı telefondan arayın,  info@mdskonveyor.com a mail atın. 


TürkçeEnglishРусскийالعربية
Teklif Alın