PVC Bantlı Konveyörler

PVC Bantlı Konveyör

PVC Bantlı Konveyör İmalatı

PVC Bantlı Konveyörler hemen her sektörde kullanılırlar. PVC Bantlar düşük maliyetli fakat hızlı ve seri üretim bant tipidir. Bantın PVC olmasından dolayı , farklı ölçülerde bant kesimi yapılabilir , böylece kullanıcıya konveyor ihtiyacı esnasinda ölçü sınırı getirmez . PVC Bantlı Konveyorler ,bantlarının altında kaydırmazlik fitili kullanılarak da , bantın sağa sola kayması engellenir . PVC  Bantlı Konveyor uygulamaları , eloksallı aluminyum, sigma profil şaseli , paslanmaz sac şaseli , boyalı sac şaseli olarak tasarlanip imal edilebilmektedir.

PVC Bantlı Konveyorun kullanımı da kolay olduğu için , operatorun hız ayarını değistirebilmesi gerektiğinde ,tasarım ve imalat aşamasında konveyore hız ayar sürücüsü eklenebilir.  PVC Bantlı Konveyör uygulamaları , elektronik sektörü konveyor uygulamalarında , gıda sektörü konveyor uygulamalarında , otomotiv sektörü konveyor uygulamalarında , makine sektörü Konveyor uygulamalarında , ilaç sektörü konveyor uygulamalarında , lojistik ve depolama sektörü konveyor uygulamalarında , matbaa sektörü konveyor uygulamalarında , tekstil sektörü konveyor uygulamalarında , koli, paket, parça malzeme ve çuval gibi malzemelerin taşınmasında ve hatta fazla aşındırıcı olmayan yığma malzemelerin taşınmasında kullanılabilir. PVC Bantlı Konveyör uygulamalarının en başta gelen özellikleri hafif, düzgün yüzeyli ve düşük toleranslı (kalınlık ve en ölçüleri her yerde aynıdır) olmalarıdır. Sistem hız kontrol cihazı ile ayarlanabilir konumdadır. Sistem motor – redüktör vasıtası ile çalışır ve düzenek içerisinde kullanılan tamburlar bandın aynı düzgünlükte çalışmasını sağlamaktadır. Gıdaya uygun, ısıya ve yağlamaya dayanıklı özellikli bantlı konveyör çeşitleridir. PVC Bantlı Konveyörler taşınacak ürünün cinsine, ağırlığına ve kullanım alanına göre; St-37 Demir Şaseli, Alüminyum Şaseli veya Paslanmaz Şaseli  olarak imal edilmektedir.

Tasarım şekilleri:

– Düz Hat Konveyörleri
– Eğimli Konveyörler
– Teleskopik Konveyörler
– Özel Kesimli Dönüş Konveyörleri

PVC Bantlı Konveyörlerin Sektöre Göre Kullanım Alanları

  1. Otomotiv Sektörü
  2. Lojistik Sektörü
  3. Matbaa Sektörü
  4. Tekstil Sektörü
  5. Paketleme Sektörü
  6. Havacılık Sektörü
  7. Tarım Sektörü
  8. Elektrik ve Elektronik Sektörü

İhtiyacınız doğrultusunda istenilen açı, bant tipi, bant kalınlığı ve ölçüde PVC Bantlı Konveyör sistemi firmamız tarafından yapılmaktadır. Yüksek kalite ve dayanıklı sistemlerin kurulumu için bilgi isteyiniz.

PVC Bantlı Konveyör ihtiyaçlarınız için Teklif almak için MDS Konveyör‘ü 0212 671 59 64 numaralı telefondan arayın ya da info@mdskonveyor.com a mail atın. En kısa zamanda tarafımızdan dönüş yapılacaktır.


TürkçeEnglishРусскийالعربية
Teklif Alın