Archives

  • 0
Poliüretan Bantlı Konveyör Paslanmaz Şaseli Konveyör

Gıda Konveyörü

Gıda Konveyörleri

Gıda Konveyörleri Türk Gıda Kodeksi Yönetmeliği ne uygun olarak üretilir.

Modüler Bantlı Konveyör

Modüler Bantlar genellikle gıda sektöründe kullanılmakta olup çok geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Örneğin modüler bantlar ile et ürünleri taşıyabileceğimiz gibi otomotiv üretiminde araba da taşıyabilmekteyiz. Günümüzde plastik sektöründeki gelişmeler artık paslanmaz ve zincir ürünlerin yerine modüler bant kullanımını uygun hale getirmiştir. Plastik ürünler metal ürünlere göre daha az maliyetli olup aynı zamanda montajı ve bakımı çok daha kolaydır.

Asetal Bantlı Konveyörler

Asetal Bantlı Konveyorler daha çok ilaç, gıda ve dolum sektöründe kullanılmaktadır. Asetal Bantlı Konveyorler esnek yapısı ile dönüşleri kolay olur. Ürün doğrusallığını ve hat üzerindeki konumunu kaybetmeden ürün geçişi gerçekleşir.

PVC Bantlı Konveyör ​

PVC Bantlı Konveyörler hemen her sektörde kullanılırlar. PVC Bantlar düşük maliyetli fakat hızlı ve seri üretim bant tipidir. Bantın PVC olmasından dolayı , farklı ölçülerde bant kesimi yapılabilir , böylece kullanıcıya konveyor ihtiyacı esnasinda ölçü sınırı getirmez . PVC Bantlı Konveyorler ,bantlarının altında kaydırmazlik fitili kullanılarak da , bantın sağa sola kayması engellenir . PVC  Bantlı Konveyor uygulamaları , eloksallı aluminyum, sigma profil şaseli , paslanmaz sac şaseli , boyalı sac şaseli olarak tasarlanıp imal edilebilmektedir. devamı …

Bize Ulaşın :

Tel : 0212 671 59 64

WhatsApp Tel : +905525804204

E-mail : info@mdskonveyor.com


Teklif Alın +902126715964